Bio Groom Herbal Groom šampūnas šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Herbal Groom šampūnas šunims ir katėms
rating

Bio Groom Herbal Groom šampūnas šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Natūralus šampūnas su natūraliais rinktinės kokybės augalų ekstraktais: alavijo, ramunėlių, rozmarinų, citrinžolės, apynio, kraujažolės, ramunių, melisų. 

Smulkiau

Nauja

  • 355 ml
  • 3.8 l
11,99 €
Kaina registruotiems nariams
13,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

Šampūnas tinka ir ilgaplaukiams, ir trumpaplaukiams gyvūnams. Tinka ir jauniems gyvūnams - šuniukams ir kačiukams. Ph-subalansuotas, suteikia gaivų kvapą, išplautą kailį lengva šukuoti.

Augalų ekstraktai atgaivina odą ir kailį. Švelniai valantis ir kondicionuojantis šampūnas praturtintas lanolinu ir proteinu, atstato natūralų kailio blizgesį, drėkina sausą odą. 

 

Šampūnų ir kondicionierių tipaiŠampūnai
Katės amžiusBet kokiam amžiui
Kailio tipasVisų tipų kailiui

Naudojimas

Sudrėkinkite kailį vandeniu, į sudrėkintą kailį įtrinkite šampūną, po to šampūną gerai išskalaukite. Šampūnas gali būti naudojamas atskiestas: 1 dalis šampūno ir 4 dalys vandens.