Bio Groom Groom'n Fresh kondicionierius šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Groom'n Fresh kondicionierius šunims ir katėms
rating

Bio Groom Groom'n Fresh kondicionierius šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Kreminės konsistencijos kondicionierius Groom'n Fresh padeda panaikintų blogą gyvūno kvapą, panaudojus šį kondicionierių kailis ilgai gaiviai kvepia. 

Smulkiau

Nauja

  • 355 ml
9,49 €
Kaina registruotiems nariams
10,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Apsaugo odą ir kailį nuo išsausėjimo, kailis tampa paklusnus, jį lengva šukuoti, sudėtyje esantys kondicionieriai suteikia kailiui blizgesį, parodinę kondiciją. Nedirgina odos, veikia antistatiškai, Ph subalansuotas. Sudėtyje yra kondicionierių pagamintų iš kokosų aliejaus, natūralių augalinių aliejų, kviečių gemalų aliejaus, ilgai išliekančių gėlių aromatų.

Kondicionieriaus sudėtyje yra kviečių gemalų aliejaus, vitamino E ir kitų specialių aukštos kokybės kosmetinių priemonių.  

 

Šampūnų ir kondicionierių tipai Kondicionieriai / balzamai
Kailio tipas Visų tipų kailiui

Naudojimas

Nuskalavus šampūną užpilkite ant kailio reikiamą kiekį kondicionieriaus ir pamasažuokite, galima palaukti 1 minutę, gerai nuskalaukite šiltu vandeniu. Gali būti skiedžiamas: 1 dalis kondicionieriaus ir 4 dalys vandens.