Bio Groom Facial Foam Cleanser valiklis šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Facial Foam Cleanser valiklis šunims ir katėms
rating

Bio Groom Facial Foam Cleanser valiklis šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Bio-Groom Facial Cleanser yra natūralus, nedirginantis valiklis, skirtas išvalyti aplink augintinio snukutį, akis, ausis, nosį.

Smulkiau

Nauja

  • 236 ml
12,59 €
Kaina registruotiems nariams
13,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Saugus naudoti jauniems šuniukams, kačiukams ir aplinkai. Natūralus valiklis gaunamas iš išauginamų ir 100% biologiškai skaidomų kukurūzų, kokosų ir palmių branduolių aliejų.

Priežiūros priemonių tipai Valikliai

Sudedamiosios medžiagos

Išgrynintas vanduo, alfa-olefino sulfonatas, lauramidopropilbetainas, polisorbatas, decilo gliukozidas, ramunėlių ekstraktas, PEG-12 dimetikonas, fenoksietanolis briliantinis mėlynasis dažiklis (E133). Be kvapų ir parabenų. Netestuojama ant gyvūnų. Bemuilis. Rekomenduojamas veisėjų ir profesionalų visame pasaulyje.

Naudojimas

Užpurkšti putų ant minkštos medžiagos ir švelniai įmasažuoti snukučio srityje. Nusausinti su minkštu, sugeriančiu rankšluosčiu ir tada iššukuoti ar išdžiovinti. Netepti putų tiesiogiai augintiniui į akis.