Bio Groom Bio-Med šampūnas - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Bio-Med šampūnas

Bio Groom Bio-Med šampūnas

Bio Groom

Šampūnas šunims, turintiems odos problemų. 

Smulkiau

Nauja

  • 236 ml
11,69 €
Kaina registruotiems nariams
12,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Labai švelnus šampūnas mažina odos niežulį, pleiskanojimą, gydo seborėjinį dermatitą, gerai išplauna nešvarumus ir dėmes iš kailio, išplautas kalis nesivelia, jį lengva šukuoti.

Šampūnų ir kondicionierių tipaiŠampūnai
NaudaNuo pleiskanų, Jautriai odai, Atstatantys

Naudojimas

Prieš vartojimą gerai suplakite. Sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu, įtrinkite į kailį reikiamą kiekį šampūno, kad susidarytų pakankamai putų, palaukite 3-5 minutes, nuskalaukite šampūną. Pakartokite procedūrą. Niežulys ir pleiskanojimas dingsta po 2-3 maudymų. Profilaktiškai naudoti vieną - du kartus per savaitę. Atsargumo priemonės: saugoti nuo vaikų. Nenaudoti katėms. Jei odos niežulys ir pleiskanojimas po naudojimo nesumažėja ar sustiprėja, nustokite naudoti šampūną ir pasikonsultuokite su veterinarijos gydytoju. Saugokite, kad nepatektų į akis.


Rašyti atsiliepimą


ratingMhhh
Sitora Š.  - 2019-01-24Prekė gera, bet jūsų sandėlyje atrodo vyksta statybos - visos prekės paskendusios juodose dulkėse...