Bewi Dog Poultry hearts konservai su naminių paukščių širdimis šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bewi Dog Poultry hearts konservai su naminių paukščių širdimis šunims
rating

Bewi Dog Poultry hearts konservai su naminių paukščių širdimis šunims

rating

Bewi Dog

"Bewi Dog®" konservai šunims su naminių paukščių širdimis. Sultingas minkštimas ir stipri tekstūra. Su lašišų aliejumi, turtingu omega-3 riebalų rūgščių šaltiniu, begrūdžiai. Geriausi kokybiški mėsos produktai, be dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių. Platus skonių pasirinkimas išrankiausiam augintinio skoniui.

Smulkiau

Nauja

1,99 €
Kaina registruotiems nariams
2,21 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: 70 % Mėsa ir viduriai: nepjaustytos naminių paukščių širdys (15%), plaučiai, kepenys, inkstai, oda tešmuo, lašišų aliejus (0,5%), džiovinti kiaušinių lūkštai, mineralai.

Maistiniai priedai: Vitaminas D3 200 TV; Vitaminas E 50 mg; jodas (bevandenis kalcio jodatas) 0,5 mg; manganas (mangano sulfato monohidratas) 5 mg; cinkas (cinko sulfato monohidratas) 20 mg; selenas (natrio selenitas) 0,08 mg.

Šuns amžius Bet kokiam amžiui
Veislė Visoms veislėms
Maisto klasė Super Premium