Bewi Dog Lamb&Rice sausas maistas su ėriena ir ryžiais šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bewi Dog Lamb & Rice sausas maistas šunims su ėriena ir ryžiais

Bewi Dog Lamb&Rice sausas maistas su ėriena ir ryžiais šunims

Bewi Dog

Jei jūsų šuns virškinimo sistema yra jautri Bewi Dog® siūlo maistą su ėriena ir ryžiais, kuris yra lengvai virškinimas. Jo sudėtyje esančios medžiagos labai vertingos odai ir kailiui. Sudėtyje yra linų sėmenų aliejaus, kuris yra omega 3 šaltinis. Pagaminta be kviečių, be sojos produktų, be dažiklių. Pagaminta Vokietijoje.

Smulkiau

Nauja

3,49 €
Kaina registruotiems nariams
3,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Apie Bewi dog®

Kiekvienas Bewi dog® receptas sukurtas laikantis FEDIAF institucijos mokslinių rekomendacijų dėl subalansuotos šunų mitybos. Maiste naudojami tik kruopščiai atrinkti ir natūralūs produktai bei papildai, tokie kaip alaus mielės ir lecitinas, kurie padeda išlaikyti sveiką odą bei blizgantį kailį.

Bewi Dog®  garantuoja:

•         Visi produktai pagaminti Vokietijoje
•         Griežtai kontroliuojama kokybė
•         Visi mėsos produktai tinka ir žmonių mityboje
•         Pagaminta be dažiklių, kvapiklių, konservantų
•         Receptuose nenaudojama soja
•         Neatliekami bandymai su gyvūnais
•         TÜV sertifikatas

 

Bewi Dog® nauda:

 

Stiprina gynybos pajėgas

(β – gliukanai)

 

Be subalansuotų maistinių medžiagų, labai svarbu stiprinti šunų organizmo atsparumą. Kai šuo vedamas pasivaikščioti, lauke jo tyko didelis kiekis patogeninių medžiagų, Kasdamas ar rausdamas dirvą patenka tam tikri grybeliniai junginiai, stimuliuojantys jų imuninę sistemą. Šie junginiai yra,

βgliukanai, kurie taip pat randami Saccharomyces cerevisiae fungus (brewer's yeast/alaus mielės) ląstelių sienelėse. Kadangi šuniukai ir jauni šunys dar neturi gerai išsivysčiusios imuninės sistemos, jiems yra labai svarbu skatinti organizmo apsaugą. β - gliukanai stimuliuoja imuninės sistemos ląsteles ir padeda palaikyti organizmo sveikatingumą. Taip pat padeda pašalinti imuniteto spragą per atjunkymo etapą.

 

Dalyvauja formuojantis raumenims

(didelis kiekis gyvūlinės kilmės baltymų)

(75% gyvūlinės ir 25% augalinės kilmės baltymų)

Gyvūlinės kilmės baltymai turi didesnę biologinę vertę negu augalinės kilmės baltymai. Aukštas gyvūlinės kilmės baltymų kiekis ypač svarbus raumenų formavimuisi. Dėl šios priežasties visuose Bewi Dog receptuose nenaudojami augalinės kilmės baltymų koncentratai, tokie kaip soja. Didesnis prioritetas teikiamas gyvūlinės kilmės baltymams, jų kiekis nurodomas ant kiekvienos Bewi Dog pakuotės.

MOS (mananooligosacharidai) iš alaus mielių

Tinkama mikroflora labai svarbi bendram gyvybingumui tiek šunims, tiek žmonėms. Labai svarbu, kad maiste būtų pakankama skaidulinių medžiagų pusiausvyra. MOS (mananooligosacharidai) specifiniai alaus mielių ląstelių sienelių komponentai, kurie dalyvauja žarnyno veikloje ir sukuria tinkamą mikroflorą žarnyne. MOS yra apdorojamos storojoje žarnoje ir skatina naudingų žarnyno bakterijų, pvz.: pieno rūgšties susidarymą. Taip pat MOS sukuria  žarnyne plevelę, taip sumažindamas neigiamų žarnyno bakterjų patekimą.

Gerina odos ir kailio būklę

(Alaus mielės ir lecitinas)

Visi savo keturkojų šeimininkai nori, kad jų augintinių kailis būtų sveikas ir švelnus. Oda ir kailis – tai šuns sveikatos atspindys. Odos dirginimas, pleiskanojimas, apšipęs kailis rodo maistinių medžiagų trukūmą. Alaus mielės tai natūralus produktas, B grupės vitaminių šaltinis, suteikia kailiui blizgesį. Lecitinis taip pat suteikia kailiui blizgesio, palengvima riebalų virškinimą.

Be kviečių! Kai kurie šunys netoleruoja grūdų, ypač kviečių, štai kodėl daugelis Bewi dog® receptų  yra be kviečių.

Šuns amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Ėriena
Maisto klasė Premium

Sudėtis: Naminių paukščių baltymai (19%); kukurūzai; kukurūzų produktai; miežiai; ryžiai (8%); ėrienos baltymai (6%); džiovintos alaus mielės (2,5%); naminių paukščių riebalai; augalinis aliejus (palmių, kokoso); džiovintas runkelių minkštimas, linų sėmenys (1,1%); hidrolizuotos paukščių kepenys, natrio chloridas; kalio chloridas.

Maistiniai priedai(kg): Vitaminas A IU 12 000, Vitaminas D3 1,200, Vitaminas E 120, B1 10.0mg, B2 15mg, B6 10mg, B12 200mg, nikotino rūgštis 50mg, kalcio D pantotenatas 25mg, folio rūgštis 1,5 mg, kalis 50mg, biotinas 500mmg, cholino chloridas 1,500mg, geležis 200mg, varis 12,5mg, cinkas 150 mg, manganas 40mg, selennas 0,15mg, jodas 2.0 mg, lecitinas 2,000mg

Maistinė vertė:  Baltymai 22,0%, riebalai 11,5%, ląsteliena 3,0%, pelenai 7,0%, drėgmė 10,0%, kalcis 1,5%, fosforas 1,1%, natris 0,3%

Energinė vertė: 3,600 kcal/kg

Rekomendacijos maitinimui g/per dieną

Augintinio svoris

g/per dieną

3kg*

65

5kg*

95

10kg*

160

15kg*

210

20kg*

260

25kg*

310

35kg*

400

50kg*

520

65kg*

640

80kg*

740

 

* Suaugusio augintinio svoris


Rašyti atsiliepimą


rating Gražina
Gražina T.  - 2019-08-13 Bandau pirmąsyk,kadangi šunelis dar atostogauja ,negaliu paskyti ar jam patiks