Beco žiedas su virve šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Beco žiedas su virve šunims #4

Beco žiedas su virve šunims

Beco

Praleisk valandų  valandas su džiaugsmu ir Beco žiedu su virve. Puiki kombinacija iš natūralios medvilnės, ryžių lukštų ir natūralios gumos. Žiedas su virve puikiai tinka kramtyti ir traukti. Be to, medžiagos yra be toksinų. 

Smulkiau

Nauja

  • S
  • L
7,98 €
Kaina registruotiems nariams
8,87 €
Kaina neregistruotiems nariams

Jūsų augintinis džiaugsis žaisdamas su žiedu ir su virve, pagamintu iš natūralios gumos ir medvilnės. Gamyboje naudojama natūrali guma yra itin patvari ir ilgaamžiška, puikiai tinkanti kramtymui, su virve kamuoliukas tampa idealiu žaisliuku tempimui bei fiziniam krūviui žaidžiant. Kokybiškos ir natūralios medžiagos yra rodiklis, kad Jūsų mylimi augintiniai bus apsaugoti nuo pavojingų chemikalų ir toksinų. 

Privalumai:

  • Pagamintas iš natūralios gumos ir ryžių lukštų pluošto
  • Virvė pagaminta iš 100% natūralios medvilnės
  • Puikiai tinka žaidimams „Trauk – vilk mane“
  • Sudėtyje nėra toksinių medžiagų
Šuns amžius Bet kokiam amžiui
Veislės dydis Visoms veislėms
Maisto klasė Super Premium

Rašyti atsiliepimą


rating Dalia
Dalia P.  - 2019-08-23 Puikus žaislas :) šuniukui laaabai patinka! :)