Beco tualetas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Beco tualetas katėms #4

Beco

Beco tualetas katėms

Patrauklus Beco dizainas atsispindi ir čia, Beco kraiko dėžė pagaminta iš sustiprinto pluošto, o aukštas apsauginis dangtis suteikia atsparumą smūgiams. Padidintas svoris išlaiko dėžę vietoje ir suteikia stabilumo. Skirtingos spalvos leis išsirinkti stilių pagal Jūsų augintinį!

Išmatavimai - 54x40x18cm. Įspėjimas - galima paklaida

 

Smulkiau

Nauja

16,99 €

Patrauklus Beco dizainas atsispindi ir čia, Beco kraiko dėžė pagaminta iš sustiprinto pluošto, o aukštas apsauginis dangtis suteikia atsparumą smugiams. Pluoštas gaminamas iš perdirbtų medžiagų, kurios išgaunamos iš kukurūzų ir ryžių lukštų. Šios medžiagos tinka gamybai, nes yra tvarios ir neteršia gamtos – pasibaigus produkto galiojimui, lengvai suyra. Padidintas svoris išlaiko dėžę vietoje ir suteikia stabilumo, tas padeda išvengti kraiko išbarstymo. Skirtingos spalvos leis išsirinkti  kraiko dėžę būtent Jūsų augintinį!

  • Aukštas ir sustiprintas apsauginis dangtis
  • Paprastai išardomas ir itin lengvai valomas
  • Sunkesnio pluošto medžiaga suteikia tvirtumo ir stabilumo       
  • Sudėtyje neturi toksinių medžiagų
  • Pagaminta griežtai kontroliuojant plastiko pluošto kokybę
  • 5 puikios spalvos Jūsų pasirinkimui
Tualetų tipaiAtviri tualetai
Maisto klasėSuper Premium