Beco Poop maišeliai ekskrementams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Beco Poop maišeliai ekskrementams

Beco Poop maišeliai ekskrementams

Beco

Beco Poop maišeliai gelbsti norinčius susitvarkyti po šuns gamtos reikalų kuo ekologiškiau, nes yra pagaminti iš ekologiškų ir greitai suyrančių medžiagų. Be to, maišeliai yra itin stiprūs ir dideli. Funkcionalumas ir ekologiškumas viename!

Smulkiau

Nauja

  • 270 vnt. (18x15)
  • 120 vnt. (8x15)
  • 120 vnt. (su rankena)
  • 60 vnt. (4x15)
  • 300 vnt.
  • 1 vnt. (22,5x33)
3,91 €
Kaina registruotiems nariams
4,34 €
Kaina neregistruotiems nariams

Maišeliai gelbsti norinčius susitvarkyti po šuns gamtos reikalų kuo ekologiškiau, nes yra pagaminti iš ekologiškų ir greitai suyrančių medžiagų. Kurdami maišelius pasirūpinome ne tik ekologiškomis produkto savybėmis, bet ir jų funkcionalumu – maišeliai yra itin dideli ir labai patvarūs, kad išvengtumėte nemalonių incidentų. Standartinėje pakuotėje yra 15 maišelių rulonėlyje, didesnėse – net iki 300 maišelių. Galite pasirinkti maišelius su rankenomis.

Ekskrementų surinkimui Maišeliai išmatoms

Rašyti atsiliepimą


rating Eglė
Eglė B.  - 2019-11-25 Atskiriant maišelį nuo rulono kartais maišelis plyšta, sunkiai atsveria