Beco laikiklis maišeliams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

% Beco laikiklis maišeliams #3

Beco

Beco laikiklis maišeliams

Sukurta unikali tvirtinimo sistema leidžia naudoti Beco laikiklį su bet kokiu pavadžiu, pritvirtinti automobilio bagažinėje ar net prie vežimėlio. Puikusis Beco laikiklis yra 4 žaismingų spalvų, pagamintas iš patvaraus plastiko.

Smulkiau

Nauja

5,89 €

7,85 €

-25%

Beco maišelių laikiklis sukurtas su unikalia tvirtinimo sistema, kuri leidžia naudoti jį daugybėje vietų su bet kokiu pavadžiu arba net gi pritvirtinus automobilio bagažinėje. Beco laikiklį paprasta atidaryti ir užpildyti naujais maišeliais. Jis pagamintas iš plastiko pluošto – tai reiškia tvirtumą ir ekologiškumą. Pirmą kartą ekologiški gali būti ne tik maišeliai viduje, bet ir jų laikikliai!

Privalumai:

  • Unikali tvirtinimo sistema leidžia naudoti laikiklį su bet kokiu pavadžiu
  • Pagamintas iš kokybiško plastiko pluošto
  • Paprastas maišelių papildymas
  • 4 skirtingos spalvos