Beco dubenėlis katei - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Beco dubenėlis katei #4

Beco dubenėlis katei

Beco

Beco dubenėliai pagaminti mūsų gamykloje Didžiojoje Britanijoje. Savo sudėtyje neturi toksinių medžiagų, skirti ilgalaikiam naudojimui ir juos galima plauti indaplovėje. Nedidelis dubenėlio aukštis nelaužo jautrių kačių ūsų, tai leidžia Jūsų augintiniui maitintis paprasčiau ir patogiau. 

Smulkiau

Nauja

3,99 €
Kaina registruotiems nariams
4,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Visi mūsų dubenėliai pagaminti išlaikant ekologiškumo ir praktiškumo principus. Dubenėliai katėms pagaminti iš unikalaus plastiko pluošto mūsų gamykloje Didžiojoje Britanijoje. Pluoštas gaminamas iš perdirbtų medžiagų, kurios išgaunamos iš bambuko ir ryžių lukštų. Šios medžiagos tinka gamybai, nes yra tvarios ir neteršia gamtos – pasibaigus produkto galiojimui, lengvai suyra. Sukurti būti funkcionaliais ir ekologiškais, juos galima plauti indaplovėje. Beco kačių dubenėliams naudojamas banguotas dizainas, jie turi žemesnius kraštus, kad nelaužytų kačių ūsų. Yra 5 skirtingos spalvos – kiekvienam augintiniui savas dubenėlis! 

Privalumai:

  • Lengvai valomas, galima plauti indaplovėje
  • Žemi kraštai
  • Sudėtyje neturi toksinių medžiagų
  • Pagaminta griežtai kontroliuojant plastiko pluošto kokybę
  • Nėra skirtas ilgalaikiam sąlyčiui su vandeniu
  • 5 puikios spalvos Jūsų pasirinkimui
Maisto klasė Super Premium

Rašyti atsiliepimą


rating Renata
Renata J.  - 2020-02-13 Labai patinka, kad jis platus ir nekabina katės ūsų! Taip pat labai patiko, kad sudėtyje naudotos natūralios medžiagos☺️
rating Agnė
Agnė D.  - 2019-09-25 Puikus dubenėlis, itin kokybiškas.
rating Gintarė
Gintarė P.  - 2019-02-06 Kokybiškas, gražus dubenėlis. Gražus ir kaip namų dekoras.