Barking Heads Puppy Days Grain Free sausas maistas šuniukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Barking Heads Puppy Days Grain Free sausas maistas šuniukams

Barking Heads Puppy Days sausas maistas šuniukams

Barking Heads

PUPPY DAYS GRAIN FREE - maistas mažų ir vidutinių veislių jauniems šuniukams

Smulkiau

Nauja

14,39 €
Kaina registruotiems nariams
15,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Žinutė nuo mūsų Laimės vado, šuns Bailey

Kaip modernus šuo, mėgstantis išlikti formoje, aš atsargiai valgau tai kas yra „mega“  skanu ir „supakuotas visas gerumas“. Tiesa, kad mes, šunys, (kitaip nei la-di-dah katės) esame įžymūs kimšdami betkokias „šiukšles“ (arba senus brendus). Bet – „come on“, mes visi žinome, kad tai nėra gerai mums. Todėl aš stipriai darbuojuosi, kad mes, visi šunys, valgytume geresnį ir sveikesnį maistą. 

Aš dirbu su Paul, kuris yra atsakingas už Barkingheads receptūras. Galiu paaiškinti, kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Paul rūpestis yra užtikrinti, kad gero skonio maistas būtų tinkamas ir mūsų sveikatai. Jis tai atlieka protingai maišydamas ypatingos kokybės mėsą, daržoves, vitaminus ir kitus gerus dalykus. Nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių priedų (kaip jis man sakė), kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų.

Aš nesu moksliukas ar kulinarijos šulas. Bet aš žinau, ką aš mėgstu ir aš daug vizginu uodegą, kai Paul man kažką iškepa. Būtent todėl, kaip Laimės vadas, aš rekomenduoju šį skanumynų maišą jums visiems - Lojikams ir Vizgintojams. Taigi - galvas į dubenėlius ir skanaus! 

Kas yra maiše: tik geri ingredientai, kaip vištiena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, žolelės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

Sveiki sąnariai – įdėta Gliukozamino ir Chondroitino sąnarių ir klubų sveikatai

Be kviečių – receptas sukurtas nenaudojant kviečių, kaip galimų alergijų šunims sukėlėjų

Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

 

Šuns amžius Šuniukams
Mėsos rūšis Žuvis
Veislės dydis Vidutinėms veislėms
Maisto klasė Begrūdis

Sudėtis: Lašišos, vištienos ir kiaušinių 62%: Šviežiai paruoštos lašišos 27%, sausos vištienos 21%, saldžios bulvės, bulvės, šviežios vištienos 10%, žirniai, kiaušinių 4%, liucerna, lašišų taukai, jūros dumbliai, FOS – frukto – oligosacharidai, Mielės MOS, Gliukozanimo 355mg/kg, Metilsulfonilmetano 355mg/kg, Chondroitino Sulfato 250mg/kg, Pomidorai, Morkos, Augalų mišinys (mairūno, baziliko, raudonėlio, šalavijo, čiobrelio, petražolės) 0,4%, Mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalių baltymų 28%,žalių riebalų 17.5%, žalios ląstelienos 3%, žalių pelenų 8%, omega-6 3.2%, omega-3 1.3%, DHA 0.3%, kalcio 1.4%, fosforo 1%,

Maistiniai priedai (1-ame kg): Vitaminai: vitamino A 17308 TV, vitamino D3 1538 TV, vitamino E 192 mg

Mikroelementai junginiuose 1kg: Cinko, kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg, Geležies, kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra patariamosios. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno maisto šiuo maistu, kas antrą dieną iki tol kol 100% pereis prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės


Rašyti atsiliepimą


rating Rasa
Rasa M.  - 2019-06-26 Gabaliukai dideli. Mažiems jorkiukams netiko, bet jų mama suėdė skaniai
rating Andrius
Andrius S.  - 2019-02-19 Puikiai ėda ir nori dar ir dar!
rating D.
Dovilė P.  - 2019-05-11 Vestukas si maista valgo gerai, taciau gausiai ir daug kartu per diena tustinasi.
rating Dalė
Dalė K.  - 2018-10-22 Puikus maistelis, šuniukai ėda.
rating H
Henrikas J.  - 2018-10-01 Ok
rating Henrikas
Henrikas J.  - 2018-09-14 Viskas OK.
rating Henrikas
Henrikas J.  - 2018-08-17 Ėda suo