Barking Heads Doggylicious Duck Small Breed sausas maistas su antiena mažų veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Barking Heads Doggylicious Duck Small Breed sausas maistas su antiena mažų veislių šunims

Barking Heads Doggylicious Duck Small Breed sausas maistas su antiena mažų veislių šunims

Barking Heads

DOGGYLICIOUS DUCK Gluten Free maistas mažų veislių suaugusiems šunims

Smulkiau

Nauja

13,59 €
Kaina registruotiems nariams
15,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Žinutė nuo mūsų Laimės vado, šuns Bailey

Kaip modernus šuo, mėgstantis išlikti formoje, aš atsargiai valgau tai kas yra „mega“  skanu ir „supakuotas visas gerumas“. Tiesa, kad mes, šunys, (kitaip nei la-di-dah katės) esame įžymūs kimšdami betkokias „šiukšles“ (arba senus brendus). Bet – „come on“, mes visi žinome, kad tai nėra gerai mums. Todėl aš stipriai darbuojuosi, kad mes, visi šunys, valgytume geresnį ir sveikesnį maistą. 

Aš dirbu su Paul, kuris yra atsakingas už Barkingheads receptūras. Galiu paaiškinti, kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Paul rūpestis yra užtikrinti, kad gero skonio maistas būtų tinkamas ir mūsų sveikatai. Jis tai atlieka protingai maišydamas ypatingos kokybės mėsą, daržoves, vitaminus ir kitus gerus dalykus. Nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių priedų (kaip jis man sakė), kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų.

Aš nesu moksliukas ar kulinarijos šulas. Bet aš žinau, ką aš mėgstu ir aš daug vizginu uodegą, kai Paul man kažką iškepa. Būtent todėl, kaip Laimės vadas, aš rekomenduoju šį skanumynų maišą jums visiems - Lojikams ir Vizgintojams. Taigi - galvas į dubenėlius ir skanaus! 

Kas yra maiše: tik geri ingredientai, kaip vištiena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, žolelės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

Sveiki sąnariai – įdėta Gliukozamino ir Chondroitino sąnarių ir klubų sveikatai

Be kviečių – receptas sukurtas nenaudojant kviečių, kaip galimų alergijų šunims sukėlėjų

Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

 

Šuns amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Antiena, Žuvis
Veislės dydis Mažoms veislėms, Ypač mažoms veislėms, Vidutinėms veislėms
Maisto klasė Begrūdis

Sudėtis: Antienos mėsos ir upėtakio 54% - iš kurios šviežios antienos 28% ir džiovintos antienos mėsos 15%, saldžių bulvių 15%, upėtakių 11%, žirnių 10%, bulvės, žirnių krakmolo, lęšių 4%, liucerna, antienos riebalai, jūros dumbliai, prieskoniniai augalai ( mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys: Žalių baltymų 24%, riebalų 14%, žalios ląstelienos, 3%, žalių pelenų 8%, omega-6 2.3%, omega-3 0.8%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 mg. Mikroelementai junginiuose: Cinko, kaip chelatinio cinko hidratao su glicinu 96mg, Geležies, kaip chelatinio geležies (II) hidrato su glicinu 77mg, Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano kaip chelatinio mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno, kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra kaip patarimas. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno maisto šiuo maistu, kas antrą dieną iki tol kol 100% pereis prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės


Rašyti atsiliepimą


rating Rita
RITA V.  - 2020-04-21 puikus maistas.
rating Vesta
Vesta M.  - 2020-03-30 Labai noriai valgo, lauksime rezultatų po kelių savaičių ar susitvarkys Maltos bišonui ruduojančios akytės ;)
rating Daiva
Daiva Ž.  - 2020-03-27 Mano šuniukui labai patinka :)
rating Alina
Alina L.  - 2019-10-20 Labai noriai valgo.
rating Silva
silva B.  - 2019-10-18 Aš ir mano "uodegytės"dėkojame už kokybišką maistelį ir operatyvų pristatymą.
rating Rita
RITA V.  - 2019-07-15 Tiko ir patiko.
rating Kristina
Kristina B.  - 2019-06-07 Šį maistą skaniai valgo
rating Jurga
Jurga Š.  - 2019-05-20 Maisto sudėtis išsamiai parašyta,puiki. Grūdeliai tinkantys mažos veislės šuniukui. Pristatymas greitas
Ačiū!
rating Kristina
Kristina K.  - 2019-04-10 Puikus maistas, kurį mūsų havanese noriai valgo, lengvai virškina. Nėra jokių nesklandumų kaitaliojant skirtingus skonius.
rating Ijole
Ijolė I.  - 2019-04-08 Ačiū esu patenkinta Jūsų paslaugomis
rating Margarita
Margarita A.  - 2019-03-01 Puikiai tiko ir patiko isrankiam havanos bisonui. Gera sudetis jautriam suniui. Noriai kramto, akys neasaroja, nesikaso.
rating Natalija
Natalija S.  - 2018-11-12 Visavertis ir kokybiškas maistas, šuniukui labai patinka ir puikiai tinka west white highland terier veislei, nesukelia alergijos