Barking Heads Bad Chop Lickin' Lamb sausas maistas su ėriena mažų ir vidutinių veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Barking Heads Bad Chop Lickin' Lamb sausas maistas su ėriena mažų ir vidutinių veislių šunims

Barking Heads Chop Lickin' Lamb sausas maistas su ėriena mažų ir vidutinių veislių šunims

Barking Heads

CHOP LICKIN LAMB mažų – vidutinių veislių šunims

Smulkiau

Nauja

16,39 €
Kaina registruotiems nariams
18,21 €
Kaina neregistruotiems nariams

Žinutė nuo mūsų Laimės vado, šuns Bailey

Kaip modernus šuo, mėgstantis išlikti formoje, aš atsargiai valgau tai kas yra „mega“  skanu ir „supakuotas visas gerumas“. Tiesa, kad mes, šunys, (kitaip nei la-di-dah katės) esame įžymūs kimšdami betkokias „šiukšles“ (arba senus brendus). Bet – „come on“, mes visi žinome, kad tai nėra gerai mums. Todėl aš stipriai darbuojuosi, kad mes, visi šunys, valgytume geresnį ir sveikesnį maistą. 

Aš dirbu su Paul, kuris yra atsakingas už Barkingheads receptūras. Galiu paaiškinti, kad jis nėra iš tikrųjų šuo. Bet jis labai rūpinasi šunų sveikata ir mityba, kuri yra pakankamai gera man. Paul rūpestis yra užtikrinti, kad gero skonio maistas būtų tinkamas ir mūsų sveikatai. Jis tai atlieka protingai maišydamas ypatingos kokybės mėsą, daržoves, vitaminus ir kitus gerus dalykus. Nenaudoja jokių bjaurių dirbtinių priedų (kaip jis man sakė), kurie yra naudojami daugybėje kitų didelių brendų.

Aš nesu moksliukas ar kulinarijos šulas. Bet aš žinau, ką aš mėgstu ir aš daug vizginu uodegą, kai Paul man kažką iškepa. Būtent todėl, kaip Laimės vadas, aš rekomenduoju šį skanumynų maišą jums visiems - Lojikams ir Vizgintojams. Taigi - galvas į dubenėlius ir skanaus! 

Kas yra maiše: tik geri ingredientai, kaip vištiena, rudieji ryžiai, upėtakiai, avižos, žirniai, jūros dumbliai, žolelės, vitaminai ir mineralai.... sveikiems ir laimingiems šunims.

Sveiki sąnariai – įdėta Gliukozamino ir Chondroitino sąnarių ir klubų sveikatai

Be kviečių – receptas sukurtas nenaudojant kviečių, kaip galimų alergijų šunims sukėlėjų

Stiprina imuninę sistemą-  sudėtyje yra natūralūs ingredientai, vitaminai ir mineralai gyvūno organizmo apsaugai.

Patvirtinta veterinarijos gydytojų – patvirtinta veterinarijos profesionalų visoje JK.

 

Šuns amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Ėriena
Veislės dydis Mažoms veislėms, Vidutinėms veislėms
Maisto klasė Begrūdis

Sudėtis: Ėrienos mėsos 51% - iš kurios šviežios ėrienos 32% ir džiovintos ėrienos mėsos 19%, rudųjų ryžių 16%, avižos, saldžios bulvės, baltieji ryžiai, žirnių 5%,ėrienos taukai, upėtakiai, liucerna, lašišų taukai, jūros dumbliai, Gliukozamino 355mg/kg, Chondroitino sulfato 250mg/kg, Pomidorų, prieskoninių augalų (mairūnas, bazilikas, raudonėlis, šalavijas, čiobrelis, petražolės) 0,4%, mineralai.

Be pridėtų sintetinių dažiklių, aromatinių medžiagų ar konservantų

Analitinės sudedamosios dalys: Žalių baltymų 23%, žalių riebalų 17%, žalios ląstelienos, 3,5%, žalių pelenų 9%, omega-6 2,1%, omega-3 1.2%

Maistiniai priedai (1-ame kg) Vitaminai: vitamino A 17 308 TV, vitamino D3 1 538 TV, vitamino E 192 TV. Mikroelementai junginiuose 1kg-ame: Cinko, kaip chelatinio cinko hidrato su glicinu 96mg, Geležies, kaip chelatinio geležies (II) hidratao su glicinu 77mg, Vario, kaip chelatinio vario hidrato su glicinu 6,7mg, Mangano, kaip chelatino mangano su glicinu 5.8mg, Jodo kaip bevandenio kalcio jodato 1,4 mg, Seleno, kaip organinio seleno saccharomyces Cerevisiae CNCM 1-3060 0,1mg.

Maitinimo nuorodos: Mūsų normos lentelėje yra patarimosios. Prašome pasitikrinkite pas savo veterinarijos gydytoją ar Jūsų šuo yra tinkamo svorio. Patariame keisti 25% seno ėdalo šiuo ėdalu, kas antrą dieną iki tol kol visu 100% pereisite prie Barking Heads.

Gyvūnas visada turi turėti švaraus vandens. Laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Galiojimas, serijos nr. ant pakuotės


Rašyti atsiliepimą


rating Neringa
Neringa R.  - 2020-04-17 Maistas geras, gera sudėtis - nėra vištienos ir jos riebalų.
rating Aukse
Auksė T.  - 2019-12-03 Šuniukas maistą ragauja pasimėgaudamas. Patiko!
rating Eglė
Eglė B.  - 2019-11-25 Geras maistas
rating Loreta
Loreta P.  - 2019-08-19 Gera sudėtis
rating Rasa
Rasa M.  - 2019-04-17 Mūsų pats skaniausias maistelis. Granulės vidutinio dydžio
rating Kristina
Kristina K.  - 2019-04-10 Puikus maistas, kurį mūsų havanese noriai valgo, lengvai virškina. Nėra jokių nesklandumų kaitaliojant skirtingus skonius.
rating Rokas
Rokas R.  - 2019-02-28 Šuo nesiskundė, buvo patenkintas
rating Deimantė
Deimantė L.  - 2019-02-24 Valgo skaniai, bandom dar tik savaitę
rating Jolita
Jolita M.  - 2019-01-14 Geras
rating H
Henrikas J.  - 2018-11-26 Viskas piuku
rating Alina
Alina L.  - 2018-10-12 Maistas geras. Augintiniai noriai valgo. Greitas pristatymas. Ačiū Pet 24.lt už patarimą renkantis maistą.
rating Neringa
Neringa Š.  - 2018-07-09 Geras kokybiškas ėdalas
rating Renata
Renata V.  - 2018-08-11 Eda skaniai bet visur kitur pigiau kainuoja :)
rating Ilona
Ilona B.  - 2018-06-17 EDA PUIKIAI TINKA