Bachus papildai natūraliam nervų sistemos stiprinimui ir žalingo streso poveikio mažinimui šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bachus papildai natūraliam nervų sistemos stiprinimui ir žalingo streso poveikio mažinimui šunims ir katėms
rating

Bachus papildai natūraliam nervų sistemos stiprinimui ir žalingo streso poveikio mažinimui šunims ir katėms

rating

Bachus

Pašaro papildas BACHUS Calm&Brave sukurtas palaikyti jūsų augintinio nervų sistemos ir psichologinę funkciją, padėti jam susidoroti su stresinėmis situacijomis bei išvengti žalingų streso padarinių.

Smulkiau

Nauja

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

  • 60 tablečių
15,99 €
Kaina registruotiems nariams
17,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Jūsų augintiniui trumpalaikį ar pastovų stresą tenka patirti gana dažnai. Buvimas vienam namuose ar svetimoje vietoje per jūsų atostogas, kelionė pas veterinarą, naujas šeimos narys ar augintinis, gąsdinantis triukšmas, ypač fejerverkai, gali sukelti nemalonius pojūčius ir neigiamai paveikti jo sveikatą. Stresas sekina nervų sistemą, o ji veikia visas organizmo funkcijas. Dėl to gali pablogėti gyvybinių sistemų veikla, pasikeisti gyvūno elgesys. 

PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
• padeda nuraminti sudirgusią nervų sistemą, nugalėti nerimą 
• padeda prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų, mobilizuoti jėgas esant nuovargiui 
• padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją
• aprūpina augintinio nervų sistemai reikalingomis medžiagomis

Raminantis ir stabilizuojantis BACHUS Calm&Brave efektas pasiekiamas, suderinus veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, mineralus, vitaminus ir kitas aktyvias medžiagas, būtinas normaliai augintinio nervų sistemos funkcijai. Sudėtyje yra didelė dozė L-triptofano, amino rūgšties, gyvybiškai svarbios serotonino (laimės hormono) sintezei.

Produkto formaPiliulės

Turtinga sudėtis: net 19 aktyvių medžiagų, tarp jų augalų ekstraktai, vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, būtinos augintinio nervų sistemai. 

Valerijono (Valeriana officinalis) šaknų ekstraktas, melisos (Melissa officinalis) lapų ekstraktas, rausvosios radiolės (Rhodiola rosela L.) ekstraktas, L-triptofanas, inozitolis B8, niacinas B3, biotinas, folinė rūgštis, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6, vitaminas B12, vitaminas A, vitaminas D3, vitaminas E, vitaminas C, magnis, cinkas, selenas. 

Kaip BACHUS Calm&Brave sudėtinės medžiagos gali padėti Jūsų augintiniui išlikti ramiam, drąsiam ir prisitaikančiam?

NURAMINA SUDIRGUSIĄ NERVŲ SISTEMĄ

Melisa (Melissa oficinalis) - populiari vaistažolė, labiausiai žinoma dėl raminančių ir atpalaiduojančių savybių. Melisa ypač gali padėti vyresnio amžiaus augintiniams, kenčiantiems nuo kognityvinių sutrikimų, sumažindama dėl jų atsirandančią depresiją ar nerimą. Melisa taip pat gali padėti virškinimui, neutralizuodama dujas skrandyje ir žarnyne. 
Valerijono (Valeriana officinalis) šaknų ekstraktas padeda sumažinti augintinių įtampą, nerimą ir susijaudinimą. Dėl raminančių savybių valerijoną žmonės jau šimtus metų naudoja nemigai, stresui ir nerimui palengvinti. Veterinarijos gydytojai vis dažniau valerijoną rekomenduoja ir nerimastingiems augintiniams.

GERINA PRISITAIKYMĄ PRIE NAUJOS APLINKOS

Rausvoji radiolė (Rhodiola rosela L.) - vienas iš žymiausių augalų - adaptogenų, galintis nuraminti nerimą ne tik gyvūnams, bet ir žmonėms. Adaptogenai gali padėti išlaikyti ištvermę ir atsparumą nuovargiui, sustiprinti koncentraciją mokantis ir palengvinti organizmo atsistatymą po įtampos. Jie taip pat padeda palaikyti gerą nuotaiką ir reakciją. Augintinius, linkusius į nerimą ir agresiją, rausvoji radiolė padės nuraminti, o linkusiems į apatiją ir depresiją suteiks gyvybingumo. Radiolė nesuteiks augintiniui super galių, bet padės stipriausiai sukoncentruoti jo natūralias jėgas streso sąlygomis.

PALAIKO NORMALIĄ NERVŲ SISTEMOS FUNKCIJĄ

L-triptofanas - amino rūgštis, žinoma kaip natūraliai didinanti serotonino kiekį ir tokiu būdu galinti padėti pagerinti augintinio nuotaiką. Serotoninas yra hormonas, kuris atsakingas už nuotaiką, teigiamas emocijas, miego kokybę. 
Magnis – vienas svarbiausių gyvūno organizmo mineralų, dalyvaujančių įvairių organų ir sistemų apykaitoje. Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią augintinio nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją. Taip pat magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir mažinti nuovargį.
Vitaminas B8 (inozitolis) gali padėti palaikyti gerą augintinio nuotaiką. Jis būtinas nervų, smegenų, raumenų veiklai, dalyvauja neurotransmiterių veikloje bei perduodant signalus iš ląstelės į ląstelę. Inozitolis dalyvauja antidepresinio junginio - serotonino - veikime.

APRŪPINA SVARBIAUSIOMIS NERVŲ SISTEMAI MEDŽIAGOMIS

Vitaminas E, selenas - antioksidantai, galintys padėti apsaugoti augintinio ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio ir oksidacinio streso. Oksidacinis stresas - procesas, kurio metu susidaro laisvieji radikalai, kurie "pasisavindami" trūkstamą elektroną iš kitų ląstelių jas pažeidžia. Tai daro įtaką senėjimo procesui, taip pat gali sukelti širdies ligas. 
Vitaminas D3, dar vadinamas "laimės vitaminu", augintinių organizme sintetinamas natūraliai. Tačiau esant stresui, sintezė gali sutrikti. Todėl papildomas vitamino D3 vartojimas gali padėti išlaikyti gerą augintinio nuotaiką ir sveikatą. 
Vitaminas B3 (niacinas) padeda palaikyti augintinių smegenų veiklą. 
Vitaminai B1, B2, B6, B12 svarbūs nervinio impulso perdavimui ir kitoms augintinio organizmo funkcijoms.

Dozavimas:

Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti.
Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius, arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.