Bachus papildai imuniteto stiprinimui šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bachus papildai imuniteto stiprinimui šunims ir katėms
rating

Bachus papildai imuniteto stiprinimui šunims ir katėms

rating

Bachus

BACHUS Immunity&Resistance subalansuotas stiprinti augintinio imunitetą bei padėti jo organizmui prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų. 

Smulkiau

Nauja

  • 60 tablečių
15,99 €
Kaina registruotiems nariams
17,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Imunitetas - natūralus organizmo gebėjimas apsisaugoti nuo bakterijų, virusų, parazitų ir viso kito, kas jam genetiškai nepriimtina. Augintinio imunitetas gali nusilpti dėl streso, traumų, persirgtų ligų, jis lengviau pažeidžiamas gyvūno augimo ar senatvės periodu. 

PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS: 
• padeda suaktyvinti imuninės sistemos veiklą
• gali padėti, esant uždegimui
• padidina organizmo prisitaikymo (adaptacines) savybes, mobilizuoja gyvybines jėgas 
• papildo organizmą imuninei sistemai svarbiomis medžiagomis

BACHUS Immunity&Resistance efektas pasiekiamas, suderinant veiksmingos koncentracijos augalinius ekstraktus, grynus žuvų taukus, mineralus, vitaminus ir kitas aktyvias sudėtines medžiagas, būtinas normaliai augintinio imuninės sistemos funkcijai. Sudėtyje yra ežiuolės (Echinacea purpurea) ekstrakto, kuri rekomenduojama augintinio imuninei sistemai palaikyti. 

Produkto forma Piliulės