Alfavet Dia Tab maisto papildas šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Nauja Alfavet Dia Tab maisto papildas šunims ir katėms
rating

Alfavet Dia Tab maisto papildas šunims ir katėms

rating

Alfavet

Kramtomosios tabletės, skirtos sumažinti ūminius žarnyno absorbcijos sutrikimus.

Smulkiau

Nauja

  • 5.5 g
1,19 €
Kaina registruotiems nariams
1,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

„Dia Tab®“ sudėtyje yra subalansuota natūralių ingredientų sudėtis, skirta sutrikusiems virškinimo procesams reguliuoti.

  • Vaisių ir morkų minkštime gausu protopektinų ir pektinų. Jie pasižymi dideliu vandens sugeriamumu, apsaugo ir ramina žarnyno gleivinę, pagerina ekskrementų tekstūrą ir apsaugo nuo didelių skysčių nuostolių. Palaiko naudingų bakterijų augimą (prebiotinis poveikis) ir vidinį judrumą.
  • Saldymedis, mėlynės, gervuogių lapai ir pankoliai mažina dirginimą virškinimo trakte.
  • Vaisiakūniai skatina apetitą ir virškinimą.
  • Rišamosios medžiagos bentonitas, diatomito žemė ir silicio rūgštis, pasižymi dideliu vandens jungiamumu.
Produkto forma Tabletės

Pagrindinės maistinės savybės: padidintas elektrolitų ir lengvai virškinamų ingredientų kiekis. Sudėtyje yra ryžių ir dekstrozės.

Sudėtis: paukštienos kepenys; vaisių minkštimas (obuolių, citrinų), džiovintas, 11,3%; dekstrozė; bulvių krakmolas; Ryžių miltai; kiaušinių produktai, džiovinti; natrio chloridas; morkos minkštimas 3%; perdirbti gyvūniniai baltymai (paukštiena); skaldyti ryžiai; linų sėmenų miltai; mielių produktas; saldymedžio šaknis 0,3%; mėlynės 0,3%; pankolio sėkla 0,3%; gervuogių lapai, džiovinti 0,3%; šermukšnio sėkla 0,3%; frukto-oligosacharidai, po-tassium chloridas.

Naudojimas: galima suduoti vienas arba su maistu. Dozavimas pagal svorį.