Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms

Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms

Acana

Acana Wild Prairie sudėtyje laisvai laikomų vištų  ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

Smulkiau

Nauja

17,79 €
Kaina registruotiems nariams
19,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   5.4 kg pakuotes  5%  nuolaida

Gamtoje visos katės ir kačiukai yra mėsėdžiai, prisitaikę prie mitybos kurioje daug įvairios šviežios mėsos ir nedidelis kiekis vaisių ir augalų.

Štai kodėl ACANA Wild Prairie Cat & Kitten sudėtyje daug ne narvuose užaugintos vištienos, kalakutienos ir lizduose padėtų kiaušinių iš vietinių prerijų ūkių, laukiniai ešeriai iš mūsų šiaurinių ežerų – viskas pristatoma šviežia ir pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis.

Sudėtyje nėra grūdų ir bulvių, kad sumažinti nepageidaujamų angliavandenių kiekį, vietoje jų ACANA sudėtyje vaisiai ir daržovės pristatomi švieži iš saulėtų sodų ir juodųjų prerijų dirvų.

DAUG MĖSOS

Geriausi pašarai yra labiausiai panašūs į Motinos Gamtos numatytą mitybą jūsų katei! Sudėtyje daug – 75% maistingos vištienos, kalakutienos, kiaušinių ir žuvies, ACANA Wild Prairie Cat & Kitten atitinka jūsų katės evoliucinį prisitaikymą prie šviežios įvairios mėsos ir mitybos, kurioje daug baltymų, vietinė mėsa atitinka jūsų katės naturalią mitybą.

ŠVIEŽI, VIETINIAI VAISIAI IR DARŽOVĖS

Vietoje netinkamų javų grūdų, ACANA Wild Prairie Cat & Kitten sudėtyje yra daug – 25%, vaisių ir daržovių, įskaitant raudonuosius obuolius – viskas pristatoma šviežia (niekada nešaldoma, be konservantų) iš mūsų turtingų prerijų dirvų ir saulėtų slėnių– puikios kokybės puikiai sveikatai ir imunitetui.

BE GRŪDŲ IR MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ

Be grūdų ir bulvių, mažai angliavandenių ir daug baltymų, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą, ACANA Wild Prairie Cat & Kitten sudėtyje nėra aukšto glikemijos indekso igredientų (pavyzdžiui, ryžių ir bulvių), kurių yra tradiciniuose kačių pašaruose.

Aukšto glikemijos indekso grūdai yra nutukimo ir diabeto priežastis, jie greitai suskaidomi, sukeldami greitą ir staigų cukraus kiekio kilimą jūsų katės kraujyje.

Be grūdų ir mažai angliavandenių, ACANA Wild Prairie Cat & Kitten palaiko normalų cukraus kiekį jūsų katės kraujyje, cukraus kiekis didėja lėčiau ir per ilgesnį laiką, taip jautrumas insulinui yra naudingai didinamas ir riebalų kaupimasis sumažėja, išlaikoma puiki kondicija.

PUIKI ODOS IR KALIO BŪKLĖ

Kiekviename ACANA Wild Prairie Cat & Kitten kąsnelyje yra Omega 3 (DHA, EPA) iš laukinių žuvų, imuniteto stiprinimui ir puikiai odos ir kailio būklei – jūsų katės išorė sveikatos ir gyvybingumo simbolis.

PAGERINTAS METABOLIZMAS

Ekologiškos jūrų daržovės ir augalų ekstraktai, įskaitant saulėje išdžiovintą liucerną ir pipirmėčių lapus medžiagų apykaitos gerinimui, tai maistinga ir tonizuoja jūsų katės virškinamąjį traktą.

Katės amžius Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšis Žuvis, Vištiena, Kalakutiena
Privalumai Odai ir kailiui, Išrankiems, Jautriai odai, Jautriam virškinamajam traktui, Jautriam skrandžiui
Ypatingiems poreikiams Būnantiems lauke, Gyvenantiems namuose, Išskirtinės sudėties
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: šviežia vištiena (9%), švieži vištos vidaus organai (kepenys, širdys, inkstai) (9%), vištienos miltai (8%), kalakutienos miltai (8%), silkės miltai (8%), žalieji žirneliai, raudoni lęšiai, avinžirniai, vištienos riebalai (5%), švieži kiaušiniai (4%), švieži laukiniai upėtakiai (4%), švieži kalakuto vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) (4%), žalieji žirneliai, pinto pupelės, geltonieji žirneliai, menkių aliejus (2%), liucerna, džiiovintos vištienos kremzlės (1%), džiovinti rudieji dumbliai, šviežias moliūgas, šviežias kvapusis moliūgas, švieži pastarnokai, šviežias žalias kopūstas, švieži špinatai, švieži garstyčių žalumynai, šviežios ropes, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai, šviežios Bartlett veislės kriaušės, šaltyje išdžiovintos kepenys (vištienos ir kalakutienos) (0,1%), šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikraisi margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, eškėtuogės, PRIEDAI 1kg: Technologiniai priedai: tokoferolis kuriame gausu natūralaus ekstrakto. Mitybos priedai: Cholino chloridas: 1000 mg, E6 (Cinkas): 100 mg, E4 (varis) 10 mg. 

Garantuojama maistinė vertė

Baltymai (min.)

37%

Žali riebalai (min.)

20%

Skaidulos (maks.)

7%

Žali pelenai

3%

Drėgmė (maks.)

10%

Kalcis (min.)

1.5 %

Fosforas (min.)

1.1%

Magnis(maks.)

0.1%

Taurinas

0.15%

Omega-6 (min.)

2.9%

Omega 3 (min.)

0.9%

EPA (min.)

0.2%

DHA (min.)

0.2%


Rašyti atsiliepimą


rating Ina
Ina G.  - 2019-07-02 Produktas tikrai labai geras
rating Antanina
Antanina M.  - 2019-03-29 Tik sitas sausas maistas kuri valgo su malonumu.
rating Viktorija
Viktorija B.  - 2019-03-15 Maniškių mėgstamiausias
rating Simona
Simona L.  - 2019-09-09 Geras ir kokybiskas maistas, kate megsta
rating Antanina
Antanina M.  - 2018-12-14 Valgo gerai.
rating Lina
Lina M.  - 2018-10-22 Katė su malonumu valgo šį maistelį.
rating Irmis
IRMANTAS S.  - 2018-12-03 naudojam šį maistą sfinksui keli mėnesiai, esam patenkinti, katinas mėgsta.
rating Vilma
Olga S.  - 2018-09-10 Nuostabus sausas maistas,mano kate su malonumu valgo.
rating Augusta
Augustina Š.  - 2018-10-12 Labai geras, kokybiskas maistas.Mano šeško pats mylimiausias
rating Stefa
Stefa M.  - 2018-08-06 Mano katinas mesedis, tai jam labai tinka ACANOS gaminiai