Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms

Acana Wild Prairie Cat & Kitten sausas maistas katėms

Acana

ACANA Wild Prairie Cat sudėtyje yra laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono, laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. 

Smulkiau

Nauja

17,59 €
Kaina registruotiems nariams
19,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   5.4 kg pakuotes  5%  nuolaida

Acana tai - biologiškai tinkamas maistas šunims ir katėms su daug šviežios, įvairių rūšių mėsos, viso grobio (whole prey) koncepcija, žemas glikeminis indeksas ir aukščiausios kokybės regioniniai ingredientai. Yra keturios produktų linijos - Classics, Heritage, Singles ir Regionals. 

Įkvėptas mūsų didelių derlingų prerijų, turtingų dirvožemių ir švarių ežerų, ACANA Wild Prairie pasižymi unikaliais regioniniais ingredientais, kurie pristatomi švieži iš Vakarų Kanados ūkių.

Mūsų apdovanojimus pelniusi Biologically Appropriate (biologiškai tinkama) filosofija yra paprasta: kokybė, šviežumas ir mėsos įvairovė, dieta, kuria valgyti katės yra natūraliai išsivystę, sumažinant angliavandenių ir sintetinių ingredientų kiekį, kurie nebūdingi natūraliai jūsų katės dietai.

DAUG MĖSOS (75%)

Jūsų katė yra mėsėdė ir biologiškai prisitaikiusi prie mitybos, kurioje daug mėsos. Turi aštrius dantis, tvirtą žandikaulį ir trumpą virškinimo traktą, katės yra anatomiškai prisitaikiusios įsisąvinti mėsos baltymus ir riebalus.

Štai kodėl ACANA Wild Prairie pašare 75% mėsos, įskaitant ne narvuose užaugintą vištieną, kalakutieną, lizduose padėtus kiaušinius ir laukinę žuvį.

DAUG BALTYMŲ (37%)

Visiškai be žirnių arba bulvių baltymų koncentratų, ACANA sudėtyje daug aukščiausios kokybės baltymų iš gyvulinės kilmės ingredientų (ne augalų), tai padeda palaikyti raumenų masę ir maitina katę pagal jos poreikius.

DIDELIS ŠVIEŽIOS MĖSOS KIEKIS (1/2)

Mes naudojame šviežią mėsą, kuri pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis. Štai kodėl ½ paukštienos ir žuvies ACANA Wild Prairie pašare yra šviežia ir ½ yra džiovinta.

DAUG ĮVAIRIOS MĖSOS (5)

Apsvarstykime natūralios mitybos variacijas: šiandien kiaušiniai, rytoj – antis ar žąsis, poryt – žuvis. Motina Gamta pasirūpina būtinų baltymų ir riebalų įvairove.

Štai kodėl ACANA Wild Prairie sudėtyje įvairi mėsa – ne narvuose užauginta vištiena ir kalakutiena, kiaušiniai ir laukinė žuvis, viskas maistinga laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos – mėsa, organai ir kremzlės.

NEDAUG ANGLIAVANDENIŲ (23%)

Jūsų katei nėra būtini angliavandeniai ir jų natūralioje mityboje yra labai mažai. Angliavandeniai yra pripažinti, kaip pagrindinė nutukimo ir diabeto priežastis – įprastuose kačių pašaruose angliavandenių dažnai yra 50% ir daugiau.

Štai kodėl ACANA sudėtyje nedaug angliavandenių, o greituosius angliavandenius, tokius kaip ryžiai, tapijoką ir bulvės, pakeitėme sveikais, mažą glikemijos indeksą turinčiais vaisiais ir daržovėmis, tokiomis kaip kvapusis moliūgas ir žalumynai.

TIK 3 PAPILDAI

Skirtingai nei įprastiniuose kačių pašaruose, ACANA pašare daug mėsos laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos, kuri aprūpina natūraliomis maistinėmis medžiagomis ir taip sumažina ilgus sintetinių priedų ir papildų sąrašus.

Katės amžius Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšis Žuvis, Vištiena, Kalakutiena
Privalumai Odai ir kailiui, Išrankiems, Jautriai odai, Jautriam virškinamajam traktui, Jautriam skrandžiui
Ypatingiems poreikiams Būnantiems lauke, Gyvenantiems namuose, Išskirtinės sudėties
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis

Šviežia vištiena (9%), švieži vištos vidaus organai (kepenys, širdys, inkstai) (9%), vištienos miltai (8%), kalakutienos miltai (8%), silkės miltai (8%), žalieji žirneliai, raudoni lęšiai, avinžirniai, vištienos riebalai (5%), švieži kiaušiniai (4%), švieži laukiniai upėtakiai (4%), švieži kalakuto vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) (4%), žalieji žirneliai, pinto pupelės, geltonieji žirneliai, menkių aliejus (2%), liucerna, džiiovintos vištienos kremzlės (1%), džiovinti rudieji dumbliai, šviežias moliūgas, šviežias kvapusis moliūgas, švieži pastarnokai, šviežias žalias kopūstas, švieži špinatai, švieži garstyčių žalumynai, šviežios ropes, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai, šviežios Bartlett veislės kriaušės, šaltyje išdžiovintos kepenys (vištienos ir kalakutienos) (0,1%), šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikraisi margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, eškėtuogės, PRIEDAI 1kg: Technologiniai priedai: tokoferolis kuriame gausu natūralaus ekstrakto. Mitybos priedai: Cholino chloridas: 1000 mg, E6 (Cinkas): 100 mg, E4 (varis) 10 mg. 

Energetinė vertė

Apykaitinė energija 4100 kcal/kg

Garantuojama maistinė vertė

Žali baltymai (min.) 37 %, žali riebalai (min.) 20 %, žali pelenai (max.) 7 %, žalios skaidulos (max.) 3 %, drėgmė (max.) 10 %, kalcis (min.) 1.5 %, fosforas (min.) 1.1 %, taurinas (min.) 0.15 %, omega-6 riebalų rūgštys (min.) 2.9 %, omega-3 riebalų rūgštys (min.) 0.9 %, DHA (min.) 0.2 %, EPA (min.) 0.2 %.

Priedai

Cholino chloridas: 1000 mg, E6 (Cinkas): 100 mg, E4 (varis): 10 mg. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

Šėrimo nurodymai

Kiekviena katė yra unikali ir individuali,  todėl ir jų  šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo katės svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.

Pratinant katę prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių kačių maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Orijen pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Orijen maisto norma.

Maitinimo normos 

Naudoti standartinį 250ml / 120g matavimo indelį. Patiekti sausą arba šiek tiek sudrėkintą. Reguliariai lankykitės pas veterinarijos gydytoją. Norėdami išlaikyti šviežumą, rekomenduojame maišą laikyti sandariai uždarytą, vėsioje, sausoje vietoje.

Gamintojas: Champion Petfoods, Kanada.


Rašyti atsiliepimą


rating Renata
Renata K.  - 2020-04-20 Geras maistas,katės noriai ėda.Aptarnavimas kokybiškas,viskas greitai ir operatyviai,rekomenduoju
rating Ina
Ina G.  - 2019-07-02 Produktas tikrai labai geras
rating Antanina
Antanina M.  - 2019-03-29 Tik sitas sausas maistas kuri valgo su malonumu.
rating Viktorija
Viktorija B.  - 2019-03-15 Maniškių mėgstamiausias
rating Simona
Simona L.  - 2019-09-09 Geras ir kokybiskas maistas, kate megsta
rating Antanina
Antanina M.  - 2018-12-14 Valgo gerai.
rating Lina
Lina M.  - 2018-10-22 Katė su malonumu valgo šį maistelį.
rating Irmis
IRMANTAS S.  - 2018-12-03 naudojam šį maistą sfinksui keli mėnesiai, esam patenkinti, katinas mėgsta.
rating Vilma
Olga S.  - 2018-09-10 Nuostabus sausas maistas,mano kate su malonumu valgo.
rating Augusta
Augustina Š.  - 2018-10-12 Labai geras, kokybiskas maistas.Mano šeško pats mylimiausias
rating Stefa
Stefa M.  - 2018-08-06 Mano katinas mesedis, tai jam labai tinka ACANOS gaminiai