Acana Wild Coast sausas maistas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Acana Wild Coast sausas maistas šunims
Acana

Acana Wild Coast sausas maistas šunims

Acana Wild Coast sudėtyje gausu laukinių žuvų sužvejotų prie Šiaurės Vankuverio salos, kurios pristatotmos į mūsų virtuvę šviežios. Todėl puikios kokybės ir skanios. Nėra aukšto glikemijos indekso grūdų. Acana sudėtyje sotūs žuvies baltymai ir Omega-3 riebalų rūgštys, kurios padeda išlaikyti puikią kondiciją.

Smulkiau

Nauja

  • 2 kg
  • 11.4 kg

15,99 €

Pašaro gamybai naudojama puikios kokybės šviežia žuvis, kuri pasižymi puikiomis maistinėmis savybėmis. Štai kodėl 1/3 žuvies ACANA Wild Coast sudėtyje yra naudojama šviežia ir puikios kokybės bei skonio. Kita dalis - 2/3 žuvies yra džiovinta, natūralus baltymų šaltinis. Visa žuvis yra tinkama žmonių vartojimui – tai retenybė, tarp šiandieninių gyvūnų pašarų, palyginti su įprastiniais šunų pašarais, kuriuose retai būna šviežios mėsos.

Šiuolaikiniai šunys ne tik gali maitintis kaip ir jų protėviai, jiems iš tikrųjų to reikia gerai sveikatai palaikyti. Štai kodėl ACANA Wild Wild Coast sudėtyje daug laukinės žuvies, sužvejotos prie Šiaurės Vankuverio salos, kuri pristatoma šviežia ar neapdirbta kiekvieną dieną, puikios kokybės ir skonio.

ACANA Classics sudėtyje žemo glikemijos indekso skaldytos avižos, užtikrina stabilų cukraus kiekį kraujyje ir sumažina riebalų kaupimąsi.

Šuns amžiusBet kokiam amžiui
AktyvumasAktyviems / sportuojantiems, Neaktyviems, Nėštumo / žindymo laikotarpiu, Vidutinio aktyvumo
Mėsos rūšisŽuvis
PrivalumaiDantų, burnos sveikatai, Išrankiems, Jautriai odai, Jautriam virškinamajam traktui, Kaulų sąnarių priežiūrai, Nuo plaukų gumuliukų, Odai ir kailiui, Šlapimo takams, Jautriam skrandžiui
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: silkės miltai (24%), skaldytos avižos (23%), šviežia Ramiojo vandenyno silkė (10%), šviežia plekšnė (6%), silkių aliejus (6%), šalto spaudimo rapsų aliejus, šviežia sidabrinė lydeka (4%), raudoni lęšiai, žalieji žirneliai, žalieji lęšiai, garbanzo pupelės, geltonieji žirneliai, avižos, liucerna, lęšių skaidulos, džiovinti rudieji dumbliai, šviežias moliūgas, šviežias kvapusis moliūgas, švieži pastarnokai, šviežias žalias kopūstas, švieži špinatai, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai apples, šviežios bartlett veislės kriaušės, šaltyje išdžiovinta silkė (0.1%), šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos , svilarožės, erškėtuogės.

Sudėties analizė: žali baltymai 29% žali riebalai 17% žali pelenai 7,5% žalios skaidulos 5% drėgmė 12% Kalcis 1,1% Fosforas 0,9% Omega-6 riebalų rūgštys 2,4% Omega-3 riebalų rūgštys 1,4% DHA/EPA 0,4% 0,3% Gliukozaminas 700mg/kg Chondroitinas 900mg/kg

Technologiniai priedai: tokoferolis turtingas ekstraktas natūralios kilmės. Mitybos priedai, vitamino E, ZODIU, cholino chloridas, 500mg, E6 (Cinkas) 100mg. Vitaminas B5, 12,5 mg. E4 (Varis): 10mg. Zootechniniai priedai, Enterococcus faecium

Energetinė vertė: apykaitinė energija 3493 kcal/kg (419 kcal / 250ml puodelyje) su 30% energijos iš baltymų, 30% iš vaisių ir daržovių ir 40% iš riebalų.

Maitinimo normos

Acana tinka visų veislių ir dydžių šunims. Kaip ir jūs, jūsų šuo yra unikalus individas ir jo šėrimo reikalavimai skirsis priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

Štai kodėl mes siūlome naudoti šią diagramą kaip atskaitos tašką, kuri turi būti sureguliuota taip, kad palaikyti optimalų svorį ir puikią kondiciją. Patariame stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti jo pašaro normą, taip kaip reikia. Taip pat rekomenduojame šerti du kartus per dieną ir visada pasirūpinti, kad būtų šviežio, švaraus vandens.

Šuns svoris

Dienos norma, gramais

aktyviems

Dienos norma, gramais

 mažiau aktyviems

2 kg40 g30 g
5 kg120 g60 g
10 kg180 g120 g
20 kg

280 g

180 g
30 kg

390 g

240g

40 kg480 g320 g
50 kg560 g360 g