Acana Pacific Pilchard sausas maistas šunims - Pet24.lt
Acana Pacific Pichard sausas maistas šunims
Acana

Acana Pacific Pilchard sausas maistas šunims

Acana Pacific Pichard riboto ingredientų kiekio maistas šunims

Akcija taikoma 11.4 kg - galiojimas iki 2018.08.16

Smulkiau

Nauja

  • 2 kg
  • 11.4 kg

20,80 €

Riboto ingredientų kiekio pašare Acana Pacific Pilchard gausu laukinių sardinių 50%, kurios pristatomos šviežios ir laikantis Wholeprey koncepcijos. Šaltyje išdžiovintos kepenys suvilios net išrankius valgytojus. Šviežias moliūgas ir kvapusis moliūgas aprūpina tirpiomis skaidulomis, kurios ramina jautrų skrandį.

Šuns amžiusBet kokiam amžiui
Specializuota mitybaRibotos sudėties
Mėsos rūšisŽuvis

Sudėtis: šviežia Ramiojo vandenyno sardinė (25%), sardinių miltai (18%), žalieji žirneliai, raudonieji lęšiai, garbanzo pupelės, sardinių aliejus (7%), šviežias žalias kopūstas (1,5%), švieži špinatai (1,5%), šviežios ropės (1%) šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus, lęšių skaidulos, žalieji lęšiai, geltonieji žirneliai, šviežias kvapusis moliūgas, šviežias moliūgas, džiovinti rudieji dumbliai, šaltyje išdžiovintos sardinės (0,1%), šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolės šaknys, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės, erškėtuogės. 

Priedai (kilograme): Technologiniai priedai: tokoferolis kuriame gausu natūralaus ekstrakto. 

Mitybos priedai: Vitaminas E:200IU, E6 (Cinkas): 100mg. E4(varis): 10mg.

Maisto medžiagų kiekis: žalieji baltymai 31%, žali riebalai 15%, žali pelenai 7,5%, žalios skaidulos 5%, drėgmė 12%, kalcis 1,1%, fosforas 0,9%, Omega - 6 2,5%, Omega -3 1,5%, DHA-EPA 0,4% / 0,3%, Gliukozaminas 700mg/kg, Chondroitinas 900mg/kg

Maitinimo normos

Acana tinka visų veislių ir dydžių šunims. Kaip ir jūs, jūsų šuo yra unikalus individas ir jo šėrimo reikalavimai skirsis priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

Siūlome naudoti šią diagramą kaip atskaitos tašką, kuri turi būti sureguliuota taip, kad palaikyti optimalų svorį ir puikią kondiciją. Patariame stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti jo pašaro normą, taip kaip reikia. Taip pat rekomenduojame šerti du kartus per dieną ir visada pasirūpinti, kad būtų šviežio, švaraus vandens.

Image result for Acana Pacific Pichard feeding