Acana Adult Small Breed sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Acana Adult Small Breed sausas maistas suaugusiems mažų veislių

Acana Adult Small Breed sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims

Acana

Mažų veislių suaugusiems šunims nuo 1 metų amžiaus. 60% laisvai laikomų vištų, laukinės žuvies ir kiaušinių, 40% daržovių, vaisių ir augalų. Be grūdų, bulvių, krakmolo, GMO.

Smulkiau

Nauja

14,69 €
Kaina registruotiems nariams
16,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   6 kg pakuotes  5%  nuolaida

Visi šunys yra mėsėdžiai, biologiškai prisitaikę prie mitybos kurioje daug įvairios mėsos ir nedidelis kiekis vaisių ir daržovių.  Štai kodėl ACANA Adult Small Breed sudėtyje ne narvuose užauginta vištiena, laukinė plekšnė ir lizduose padėti kiaušiniai.

Be grūdų ir greitųjų angliavandenių, pavyzdžiui tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės, ACANA sudėtyje daug mėsos baltymų, jūsų šuns puikiai svekatai ir kondicijai.

Pagaminta mūsų apdovanojimus laiminčiose virtuvėse iš Kanados geriausių ir šviežiausių ingredientų, Biologically Appropriate (biologiškai tinkamas) ACANA garantuoja, kad jūsų šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus.

Jūsų šuo yra biologiškai prisitaikęs prie mitybos, kurioje gausu mėsos. Štai kodėl ACANA Adult Small Breed sudėtyje 60% mėsos, įskaitant ne narvuose užaugintą vištieną, laukinę plekšnę ir lizduose padėtus kiaušinius iš regioninių ūkių, tinkamus žmonių vartojimui. Visiškai nėra augalų baltymų koncentratų, ACANA Adult Small Breed sudėtyje 60% mėsos – dvigubai daugiau nei daugumoje šunų pašarų.

ACANA Adult Small Breed sudėtyje aukščiausios kokybės įvairiūs vietiniai ingredientai, kurie yra užauginti ir sužvejoti žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, tinkami žmonių vartojimui, ir pristatomi į mūsų apdovanojimus laiminčias virtuves švieži kiekvieną dieną!  

 

Šuns amžiusSuaugusiems
VeislėČihuahua, Džeko Raseto terjerams, Jorkšyro terjerams, Koker spanieliams, Maltos bišonams, Mopsams, Prancūzų buldogams, Pudeliams, Ši-tsu, Šnauceriams, Taksams, Vakarų Škotijos baltiesiams terjerams
Mėsos rūšisŽuvis, Vištiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: šviežia vištiena be kaulų (12%), dehidratuota vištiena (12%), dehidratuota kalakutiena (12%), raudonieji lęšiai, žalieji žirneliai, pupos, vištienos riebalai (5%), šviežios vištienos vidaus organai (kepenys, širdis, inkstai) (4%), dehidratuota silkė (4%), švieži kiaušiniai (4%), šviežia plekšnė be kaulų (4%), silkių aliejus (2%), liucerna (2%), žalieji lęšiai (2%), geltonieji žirneliai, žirnių skaidulos, šviežios vištienoskremzlės (1%), džiovinti rudieji dumbliai, šviežias moliūgas, šviežias kvapnusis moliūgas, švieži pastarnokai, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži garstyčių žalumynai, šviežios ropes, šviežios morkos, švieži raudonieji obuoliai, šviežios Bartlett kriaušės, šaltyje išdžiovintos vištienos kepenys, šaltyje išdžiovintos kalakutienoskepenys, šviežios spanguolės, šviežios mėlynės, trūkažolės šaknys, ciberžolė, margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

Sudėties analizė: žali baltymai 31%, žali riebalai 17%, žali pelenai 7%, žalios skaidulos 5%, kalcis 1,4%, fosforas 1,1%, Omega-6 riebalų rūgštys 2,6%, Omega-3 riebalų rūgštys 1%, DHA/EPA 0,3%/0,3%, Gliukozaminas 1400mg/kg, Chondroitinas 900mg/kg.

Priedai:

  • Amino rūgščių hidratų cinko chelatai: 100mg
  • Zootechniniai priedai: enterococcus faecium ncimb10415: 600x10 6 cfu      

Šėrimo nurodymai

Kiekvienas  šuo yra unikalus ir individualus,  todėl ir jų  šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo. Štai kodėl rekomenduojame naudotis šiomis maitinimo normomis kaip atskaitos tašku bei stebėti savo šuns svorį ir reguliuoti davinius tiek, kiek reikia. Rekomenduojama maitinti jį du kartus per parą ir visada palikite šviežio švaraus vandens atsigerti.

Pratinant šunį prie naujo ėdalo, reikia laiko tam, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie turtingesnių Acana šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5-7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu ėdalu, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

Rekomenduojamos maitinimo normos

Šuns svoris  (kg) 

 Aktyvus

Mažiau aktyvus

2 kg

40 g

30 g

5 kg

90 g

60 g

7 kg

120 g

90 g

10 kg

160 g

120 g


Rašyti atsiliepimą


ratingMeilutė
Meilute J.  - 2019-08-13Puikus kurjerio aptarnavimas, 10 balų.
ratingiveta
Iveta Z.  - 2019-07-23Pats geriausias musu suniukui ( rusu toy).
Nei alergijos, nei virsvorio, kailis blizga.
ratingBosas
Dainoras D.  - 2019-07-08Vienas geriausiu rinkoje
ratingRita
Rita Z.  - 2019-06-05Pats geriausias maistas, mano šuo jį labiausiai mėgsta
ratingDiana
Diana A.  - 2019-02-04Puiku
ratingRamunė
Ramunė S.  - 2018-10-22Puikus
ratingVirginijus
Virginijus D.  - 2018-07-30 Acana Adult Small Breed sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims