Laimėk fotosesiją savo augintiniui! - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Nori laimėti augintiniui išskirtinę Underlook fotosesiją iš apačios? 

Pirk Buoncu sauso maisto arba kraiko, dalyvauk konkurse ir laimėk šį svajonių prizą savo mylimam augintiniui!

Konkursas vyks nuo 2019m. vasario 4d. iki 2019m. vasario 28d.

Kaip dalyvauti?

Nuo vasario 4 dienos pirk BUONCU produktų bet kurioje Pet24 parduotuvėje ir registruok pirkimo kvito arba užsakymo numerį (galioja perkantiems internetinėje svetainėje) čia

 

Konkurso sąlygos

1. Dalyviai

1.1 Konkurse dalyvauja visi jo laikotarpiu pirkę BUONCU produktų bet kurioje Pet24 parduotuvėje ir užpildę specialią formą klientai.

1.2 Registracijų skaičius nėra ribojamas, tačiau vieną pirkimo kvitą (užsakymo numerį perkantiems internetu) galima registruoti tik vieną kartą. Užregistruotus pirkimo kvitus būtina saugoti iki loterijos pabaigos.

1.3 Konkurse nedalyvauja Pet24 (UAB Future retail), UAB „Joniškio grūdai“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.

2. Konkurso prizas

2.1 Laimėtojui bus dovanojama Underlook fotosesiją iš apačios.

2.2 Prizas į pinigus ar kitus prizus nekeičiami.

3. Konkurso laimėtojai

3.1 Kovo 4 dieną atsitiktinės atrankos būdų bus išrinktas 1 nugalėtojas, kuris bus paskelbtas šiame puslapyje, taip pat Pet24 Facebook paskyroje.

3.2 Su laimėtojais bus susiekta asmeniškai, užpildytoje formoje nurodytais kontaktais.

3.3 Negavus atsakymo iš laimėtojo per 5 kalendorines dienas nuo laimėtojų paskelbimo dienos, laimėtojas praranda teisę į prizą ir atsitiktinės atrankos būdu renkamas kitas laimėtojas.

4. Kitos sąlygos

4.1 Konkursas vyks nuo 2019m. vasario 4 d. iki 2019m. vasario 28 d. visose Pet24 parduotuvėse, įsikaitant ir el. parduotuvę.

4.2 Užregistruotus pirkimo kvitus būtina saugoti iki konkurso pabaigos.

4.3 Pet24 (UAB Future retail) ir produkto gamintojas UAB „Joniškio grūdai“ turi teisę viešai skelbti konkurso laimėtojo vardą ir pavardę, bei jo augintinio fotosesijos nuotrauką. Jei laimėtojas su šia sąlyga nesutinka, teisė į prizą atitenka kitam atsitiktinės atrankos būdu nustatytam dalyviui.

4.4 Papildoma informacija apie konkursą teikiama el. paštu info@pet24.lt.

4.5 Organizatorius pasilieka teisę keisti loterijos sąlygas.

5. Konkurso organizatorius - Pet24 (UAB „Future Retail“) ir UAB  „Joniškio grūdai“