Draskyklės ir stovai katėms | Pet24 - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Filtruoti pagal:

  

Padovanokite dovanų kuponą

  

Draskyklės ir stovai

Yra 10 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 10 iš 10 prekių
 • Karlie Flamingo Bella draskyklė katėms

  Tvirto stovo, pastatoma draskyklė. Stovas apvyniotas tvirta, ilgaamže sizalio virve, todėl Jūsų katinas turės vietą kur natūraliai pagaląstyti nagučius.  Išmatavimai (29 x 29 x 39 cm)

  Kaina registruotiems nariams
  9,99 €
  11,10 €
 • Flamingo draskyklė su kamuoliuku katėms

  Tvirto stovo, modernaus dizaino, pastatoma draskyklė. Stovas apvyniotas tvirta, ilgaamže sizalio virve, todėl Jūsų katinas turės vietą kur natūraliai pagaląstyti nagučius. Draskyklė turi pakabinamą žaisliuką, todėl Jūsų augintinis nenuobodžiaus ir galės smagiai pažaisti.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  19,99 €
  22,21 €
 • Gloria Pole draskyklė katėms

  Tvirtos, kietos konstrukcijos, reguliuojama draskyklė katėms, kurią galima tvirtinti po stalu, Jums patogioje vietoje. Savybės: tvirta, reguliuojama, aukstis 68-78cm, su sizalio virve, su žaislu dar įdomesniems žaidimams.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  24,99 €
  27,77 €
 • Flamingo Midas draskyklė katėms

  Ši daugiaaukštė kačių draskyklė su nameliu, žaisliuku bei labirintu  yra puiki vieta smagiai leisti laiką,  draskyti, laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus apvyniotus tvirta  sizalio virve.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  63,99 €
  71,10 €
 • Flamingo Cometa draskyklė katėms

  Flamingo draskyklė katėms kurios mėgsta laipioti. Tvirtinasi per visą sienos ilgį. Aukštis gali būti nuo 240cm iki 263 cm.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  75,99 €
  84,43 €
 • Flamingo Amedeo draskyklė katėms

  Ši draskyklė su aikštelėmis  yra puiki vieta smagiai leisti laiką, draskyti, laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus apvyniotus tvirta sizalio virve. Tinka ir kelioms katėms.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  92,99 €
  103,32 €
 • Flamingo Bellavista draskyklė katėms

  Ši daugiaaukštė kačių draskyklė su nameliu,žaisliuku bei aikštele yra puiki vieta smagiai leisti laiką,draskyti,laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus apvyniotus tvirta sizalio virve, o po platforma esanti virvė sudomins jūsų smalsias kates ir skatinis aktyviai žaisti. Kai jos nebenorės žaisti, galės...

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  111,99 €
  124,43 €
 • Flamingo Tonni draskyklė katėms

  Ši daugiaaukštė kačių draskyklė su nameliu, žaisliuku bei labirintu  yra puiki vieta smagiai leisti laiką,  draskyti, laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus apvyniotus tvirta  sizalio virve. Puikiai tinka ir kelioms katėms

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  118,99 €
  132,21 €
 • Flamingo Pole Janga draskyklė katėms

  Ši daugiaaukštė kačių draskyklė su nameliu, žaisliuku bei labirintu yra puiki vieta smagiai leisti laiką, draskyti, laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus apvyniotus tvirta sizalio virve. Puikiai tinka ir kelioms katėms.

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  129,99 €
  144,43 €
 • Farm Company trijų lygių draskyklė katėms

  Ši draskyklė su aikštelėmis yra puiki vieta smagiai leisti laiką, draskyti, laipioti, tupėti, slėptis bei ilsėtis. Katė savo nagus galės pasigaląsti į draskyklės stulpus, apvyniotus tvirta sizalio virve. Tinka ir kelioms katėms

  rating 0 (0)
  Kaina registruotiems nariams
  154,88 €
  172,09 €

Norėdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Valdyti slapukus.