Draugų programa - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Draugų programa

(PROGRAMA NEBEGALIOJA NUO 2019.03.01)

Visiems Pet24 draugams suteikiame SuperTaškus, kuriuos galėsite panaudoti apmokant dalį pirkinio sumos. 

 1.    Kas gali gauti SuperTaškus?
  Nuo 2017.03.01 SuperTaškus gauti, kaupti ir jais atsiskaityti gali tik klientai, perkantys su registracija.
 2.    Už ką gaunami SuperTaškai?
  Už kiekvieną sėkmingai apmokėtą krepšelį, gaunate 2% krepšelio sumos SuperTaškais. Pavyzdžiui, perkant už 10 eurų, gaunate 20 SuperTaškų.
     Per kiek laiko gausiu man priklausančius SuperTaškus?
 3. SuperTaškai suteikiami iš karto po to, kai užsakymas yra užbaigtas, t.y. pristatytas klientui. Užsakymo statusą patikrinti galite savo paskyroje.
 4.    Kaip galima panaudoti SuperTaškus?
  Sukauptus SuperTaškus bet kada galima paversti į nuolaidos kodą, kurį reikia įvesti į nuolaidos kodo laukelį, esantį krepšelio suvestinėje. SuperTaškais galima padengti iki 10% pirkinių krepšelio vertės.
  Pavyzdžiui perkant už 20 eurų, galima panaudoti 200 Super taškų ir gauti 2 eurų nuolaidą.
 5.    Ar galiu panaudoti anksčiau (iki 2017.03.01) sukauptus SuperTaškus?
  Taip, galite. Įveskite turimą sukauptų SuperTaškų kupono kodą į laukelį "Kuponai" ir anksčiau sukaupti SuperTaškai bus panaudoti. Iš ankstesnės Pet24 svetainės turimų taškų balansas nėra rodomas, tačiau juos galima panaudoti. Anksčiau sukauptais SuperTaškais galima apmokėti ne daugiau nei vieną užsakymą, iki 20% krepšelio vertės.