Akcijos - Pet24.lt

Sumažinta kaina

Rodoma 1 - 24 iš 138 prekių
 • Exclusion Diet sausas maistas su antiena vidutinių ir didelių
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet sausas maistas su antiena vidutinių ir...

  EXCLUSION VENISON MEDIUM / LARGE BREED (su antiena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,24 € 6,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su žuvimi vidutinių ir didelių
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet sausas maistas su žuvimi vidutinių ir...

  EXCLUSION FISH MEDIUM / LARGE BREED (su žuvimi) - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus

  5,24 € 6,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su kiauliena katėms

  EXCLUSION PORK katėms (su kiauliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,24 € 6,99 €
 • Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena katėms

  EXCLUSION INTESTINAL PORK katėms (su kiauliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,24 € 6,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su triušiena vidutinių ir didelių
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet sausas maistas su triušiena vidutinių ir...

  EXCLUSION RABBIT MEDIUM / LARGE BREED (su triušiena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,24 € 6,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su elniena vidutinių ir didelių
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet sausas maistas su elniena vidutinių ir...

  EXCLUSION VENISON MEDIUM / LARGE BREED (su elniena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,62 € 7,49 €
 • Exclusion Diet Puppy sausas maistas su elniena šunims
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet Puppy sausas maistas su elniena šunims

  EXCLUSION PUPPY (su elniena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, skirtas šuniukams. Receptas specialiai sukurtas švelniam šuniuko skrandžiui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,69 € 7,59 €
 • Exclusion Diet Mobility maistas su kiauliena mažų veislių šunims
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet Mobility sausas maistas su kiauliena mažų...

  EXCLUSION PORK MOBILITY SMALL BREED (su kiauliena) - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visų mažų veislių šunims (iki 10 kg), turintiems specialius poreikius dėl osteoartrito. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,92 € 7,90 €
 • Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena mažų
  -25%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena...

  EXCLUSION INTESTINAL PORK SMALL BREED (su kiauliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visų mažų veislių šunims (iki 10 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  5,92 € 7,90 €
 • Ezydog Checkmate antkaklis šunims Ezydog Checkmate antkaklis šunims
  -20%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Ezydog Checkmate antkaklis šunims

  Puikiai tinka dresūrai, nes jo nereikia kaskart reguliuoti. Patogus šuns kaklui, nes Checkmate pagamintas iš EzyDog minkšto ir patvaraus nailono. Audinys atspindi šviesą, todėl antkaklis puikiai tiks naktiniams pasivaikščiojimams. Antkaklių išmatavimai pateikti dydžių lentelėje, prie papildomos informacijos.

  8,79 € 10,99 €
 • Ezydog Double Up antkaklis šunims

  Dviguba apsauga, dvigubai stipresnis. EzyDog Double Up antkaklis yra patogus ir ilgaamžiškas. EzyDog D-formos žiedai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno yra labai tvirtas ir nesideformuoja. Antkaklis turi atspindinčias juosteles, kurios užtikriną saugumą naktį ar esant blogam matomumui Antkaklių išmatavimai pateikti dydžių lentelėje, prie papildomos...

  9,99 € 12,49 €
 • Ezydog Mongreal Neo pavadys šunims

  EzyDog Neo Mongrel yra trumpas pavadys su minkštu neopreno pamušalu, skirtas Jūsų augintinio tiesioginiai kontrolei

  11,99 € 14,99 €
 • Ezydog Neo Classic antkaklis šunims

  EzyDog NEO Classic antkaklis yra patogus, stilingas ir ilgaamžiškas. Ypač minkštas ir ypač tvirtas. NEO antkaklis pagamintas iš minkšto neopreno ir sustiprintas nailonine juosta, kuri garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiskumą. Antkaklių išmatavimai pateikti dydžių lentelėje, prie papildomos informacijos.

  12,55 € 15,69 €
 • Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su #2 Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su #2
  -20%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su...

  Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlio intarpas, pasižymintis aukšto lygio dizainu. Taip pat, pavedėlio intarpas yra minkštas, patvarus bei neišsitampo.

  12,79 € 15,99 €
 • Exclusion Diet Mobility sausas maistas su kiauliena...

  EXCLUSION PORK MOBILITY MEDIUM / LARGE BREED (su kiauliena) - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg), turintiems specialius poreikius dėl osteoartrito.  Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant...

  15,29 € 20,39 €
 • Ezydog Cujo pavadys šunims Ezydog Cujo pavadys šunims
  -30%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Ezydog Cujo pavadys šunims

  Ar norėtumėt vedžioti savo augintinį ir nebūti visą laiką jo traukiamas? Ieškote geriausio amortizuojančio pavadžio savo augintiniui? Cujo pavadys skirtas Jūsų poreikiams patenkinti.

  15,39 € 21,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su kiauliena vidutinių ir...

  EXCLUSION PORK MEDIUM / LARGE BREED (su kiauliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  15,74 € 20,99 €
 • Exclusion Diet sausas maistas su arkliena vidutinių ir...

  EXCLUSION HORSE MEDIUM / LARGE BREED (su arkliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

  16,12 € 21,49 €
 • Ezydog Handy pavadys šunims #4 Ezydog Handy pavadys šunims #4
  -20%
  Prekė su papildomais pasirinkimais
  Ezydog Handy pavadys šunims

  EzyDog Handy pavadys puikiai tinka rankai ir jaučiasi lyg pirštinė. Jis buvo sukurtas su itin stipriu ir dideliu užraktu, kas suteiks Jums galimybę naudotis juo kartu su kitais pavadžiais arba prailginimais. Reguliuojamą rankeną galima pritaikyti pagal Jūsų ranką.

  16,79 € 20,99 €
 • Ezydog Neo Classic Wide antakaklis šunims

  Ypač minkštas ir ypač tvirtas, lengva valyti, greitai džiūsta, nesulaiko nemalanaus šuns kvapo. Antkaklis turi atspindinčias juosteles, kurios užtikriną saugumą naktį ar esant blogam matomumui.

  17,59 € 21,99 €
 • Ezydog Zero Shock Leashes pavadėlis šunims

  Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu.  Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. 

  19,51 € 24,39 €
 • Ezydog Zero Shock pavadys šunims

  Zero Shock dvigubas pavadys tinkantis praktiškai visiems pavadžiams, suteiks papildomai 60 cm ilgio ir padarys jau turimą pavadį amortizuojančiu ir skirtą iškart dviem šunim.

  22,39 € 27,99 €
 • Ezydog Zero Shock ilgas pavadėlis su amortizuojamąja...

  Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu.  Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo.  Ilgis 120 cm

  23,99 € 29,99 €
 • Ezydog Zero Shock Road Runner pavadėlis bėgiojimui su...

  Puikiai tinka bėgiojimui ar pasivažinėjimui su dviračiu. Sumažina šuns tempimo jėgą. Pavadėlis skirtas aktyviam gyvenimo būdui. Naudoja itin tamprią guminę sistemą, kuri efektyviai sugeria visus staigius šuns judesius. Pavadėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo.

  29,03 € 36,29 €