Antkakliai šunims

Antkakliai šunims yra labai svarbūs šuns saugumui ir komfortui pasivaikščiojimų metu. Mūsų asortimente pateikiami tvirti ir ilgaamžiški smaugtukai ir antkaliai šunims geromis kainomis įvairių veislių dydžių šunims. Kiekvienas mūsų siūlomas šuns antkaklis su gamintojo garantija, todėl galėsite būti tikri, kad tinkamai išsirinkus jis ilgai tarnaus ir bus patogus Jūsų augintiniui. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės lengviau apsispręsti, koks šuns antkaklis tinkamiausias būtent Jums.

TOP antkakliai šunims

 

 

Kokie antkakliai šunims tinkami Jūsų šuniui ?

GREITI PATARIMAI KAIP PASIRINKTI TINKAMUS ANTKAKLIUS ŠUNIMS

Atsižvelkite į šuns dydį ir charakterį. Antkaklio tvirtumas ir platumas paprastai pritaikomas pagal veislės dydį. 

Stipraus šuns vedžiojimui arba, kai jis yra nepaklusnus gali būti reikalingas antkaklis su grandinėle – smaugtukas.

Vaikščiodami tamsiu paros metu lauke būtinai naudokite antkaklį atspindintį šviesą – su atšvaitu. 

Rinkdamiesi antkaklio spalvą astižvelkite į kontrastą tarp antkaklio ir kailio. Šviesesniam kailiui rinkitės tamsesnį antkaklį ir atvirkščiai. 

Neužveržkite antkaklio per stipriai. Įsitikinkite kad galite užkišti du pirštus už antkaklio. 

Antkakliai šunims yra labai svarbūs šuns saugumui ir komfortui pasivaikščiojimų metu. Tačiau dažnai šuns antkaklis yra dėvimas ir namuose, todėl turi būti patogus ir tvirtas.

1. Būtinai atsižvelkite į savo šuns dydį ir charakterį. Lengvesni antkakliai šunims tiks tik mažesniems šunims, didesniems rinkitės tvirtesnius, ypač jei jie nėra paklusnūs, taip užtikrinsite saugumą ir aplinkiniams, ir šuniui. Paprastai antkakliai šunims yra skirstomi pagal šuns dydį: skirti mažoms veislėms, vidutinėms veislėms, didelėms veislėms arba milžinams. Tačiau rinkdamiesi, taip pat išmatuokite šuns kaklo apimtį ir atsižvelkite į nurodymus antkaklio aprašyme – taip išsirinksite antkaklį dar neužaugusiam šuniukui arba pamatysite, jei kaklo apimtis reikalauja kito antkaklio dydžio. 

2. Stipraus šuns vedžiojimas reikalauja specialaus antkaklio. Jei jūsų šuo nepaklusnus ir jums reikia jį kontroliuoti, reikalingas šuns antkaklis su grandinėle - smaugtukas. Staigus, trumpas patraukimas sudrausmins šunį. Dresuojamiems šunims taip pat tiks antkakliai su smaugtukais. Su smaugiamaisiais antkakliais nereikėtų šunų leisti vedžioti vaikams. Jei nenorite tokio naudoti, rinkitės odinį antkaklį. Jis bus tvirtas ir ilgaamžis. Toks antkaklis tiks ir šuniui, kuris pririšamas lauke.

3. Jei einate su šuniu pasivaikščioti miesto gatvėmis tamsiu paros metu, rekomenduojame, kad įsigytas šuns antkaklis būtų su atšvaitu – taip užtikrinsite šuns saugumą prireikus eiti važiuojamąja kelio dalimi. 

4. Kai kuriems žmonėms antkaklio spalva neturi jokios reikšmės, tuo tarpu kitiems tai taip pat svarbu kaip jų pačių drabužių spalvos. Atsižvelkite į kontrastą tarp kailio ir antkaklio. Jei šuns kailis šviesesnis - antkaklį rinkitės tamsesnį ir atvirkščiai. Šunims, kurių kailis baltas arba juodas, beveik visos antkaklių spalvos ir raštai puikiai tiks. 

5. Šuns antkaklis neturėtų būti per stipriai užveržtas. Įsitikinkite, kad lengvai galite užkišti du pirštus už šuns antkaklio. Jeigu negalite pirštų lengvai užkišti, atlaisvinkite antkaklį. Per platus antkaklis gali nuslysti nuo galvos. Kokio ilgio turi būti užsegtas antkaklis, galite apskaičiuoti išmatavę šuns kaklą ir pridėję dar 5-7 cm. 


 
Įveskite savo el. pašto adresą ir kai tik turėsime šia prekę nedelsiant jums pranešime:

El. paštas:

Ačiū. Kai tik gausime prekę iš kart jums pranešime
Sutikslinkite ar teisingai įvedėte el. paštą

€ = Lt
Pagalba el. paštu info@pet24.lt
Pagalba telefonu 8-19 val. 8 700 44747
Naujienlaiskis virsuje

Gaukite geriausius pasiūlymus savo augintiniui:

Auginate:    
Išbandyk naują pet24.lt versiją!